Shaanxi Yahua apšvietimo elektros įrangos, Ltd


Shaanxi Yahua apšvietimo elektros įrangos Co., Ltd. buvo nustatyta 2001 m., kuri specializuojasi plėtros, gamybos, pardavimo ir montavimo lauko LED apšvietimo produktų. Mūsų pagrindiniai produktai yra gatvės šviesos, Street saulės šviesos, LED didelės įlankos šviesos, LED potvynių šviesos, LED kraštovaizdžio šviesa, aukšto stiebo šviesos ir pan.


Mūsų produktai yra išlaikę CE, ROHS, ISO9001, CQC sertifikatą ir mūsų LED lempos daugiausia eksportuojami į JAV, Europoje, Afrikoje, JAE, Filipinai, Brazilija ir pan. Šalyse.


Per tuos kelerius metus, mes lūžo svarbiausių technologijų didelės galios LED šviesos pralaidumo, šviesos intensyvumo, liumenų, šilumos spinduliavimo problemų sprendimo, šviesos slopinimo efektyviai. Tuo tarpu mūsų įmonė statyti daug nacionalinio masto greitkelio kelio apšvietimo ir miesto kelyje LED apšvietimo projektai.

Mūsų produktai gavo gerą reputaciją iš mūsų klientų

Yahua apšvietimo įkūrė profesionali komanda vyresnysis inžinierių ir dizainerių ir norėtų suteikti mūsų klientams didelės standartiniu LED apšvietimas ir geras aptarnavimas.


Pagerinti apšvietimo kokybę, pirmaujančių miesto apšvietimo kryptis!