Žaliosios energijos street saulės šviesos buvo plačiai naudojamas

Vietovė todayand #39; s didžiuosiuose miestuose, jūs vaikščioti ant kelių maršrutą, ar eiti į lankytinų vietų arba eikite į gamyklą į darbą, jums dabar galima matyti visur naujos rūšies saulės šviesos.Street saulės šviesosbuvo plačiai naudojamas. Palyginti su ankstesniais tradicinės energijos gatvių apšvietimas, gatvės apšvietimas be elektros energijos naudingumas, tai naudojimas, saulės energija varomas, nereikia mokėti jokių elektros energijos, be to, ji taip pat turi šias funkcijas:

1, energijos taupymo ir aplinkos apsaugą, su nuolatiniu tobulinimu, naujos energijos ir naudoti saulės energijos, kaip naujo tipo aplinką tausojančias energijos yra plačiai naudojamas. Ji netaikoma reikalauja, bet mašina disko, naudoti neribotą gamtos energijos. Šis pranašumas yra saulės elementų, saulės energijos akumuliatorius remiantis fotoelektrinės saulės energiją į elektros energiją, ši energija yra kilęs iš gamtos, naudoti be jokių apribojimų, nesukelia jokios taršos, energijos taupymo ir aplinkos apsaugos.

2, saugų ir patogų, saulės šviesos naudoja tik nuolatinės srovės elektros energijos tiekimo, be jokių kabelių klojimo, įdiegimas yra gana paprastas; nepatinka taip, galios, gatvių apšvietimas, pridėtinių vielų, kasti į žemę, pagaminti iš plieno kokybės, paviršiaus šviesos švyturys apipurškiamos plastiku, saulės elementų yra naudoti specialius apsaugos nuo vagysčių varžtus, todėl saugos rodiklius yra geras, jis nesukelia jokių nelaimingų atsitikimų.

3, ilgą gyvenimą, nebrangiai, saulės gatvių apšvietimo naudoja aukštos LED žibintai, aukštųjų technologijų, naudojamų çkrovus ir i¹krovus valdiklio ir priedai, taip pat iš tarptautinių prekių ženklų, pažangaus dizaino, kokybės, tiek itand #39; s gana ilgą gyvenimą; dėl šios gatvės yra saulės energija be jokių elektros naudojimo ne reikia dėti jokių kabelių, išlaidos yra palyginti mažas, mažiau investicijų, tik investicija, jie gali gauti naudos iš ilgalaikio.