LED šviesos pakeitimo tradicija LED kelių apšvietimas

Pasaulinės klimato konferencijos konferencijoje COP21 Paris, France, Philips išleido ataskaitą dėl apšvietimo, LED apšvietimas LED gatvių šviesos pakeitimo tradicija LED kelių apšvietimas atneš precedento didelio masto energijos vartojimo efektyvumo dėl visame pasaulyje.

Tyrimo andquot; LED baltas Revolutionandquot; kad visi ateities apšvietimas bus pakeisti LED žibintai, ir labai padėti mažinant anglies dvideginio išmetimą, apie 1400 iki 2030 m. sumažinti vienas milijonas tonų (megatona), atitinkančio įrašyti 272 milijardų eurų (atitinka maždaug RMB 1.9262 trilijonus juanių).

Apšvietimo elektros energijos suvartojimas sudarė 19 % pasaulyje pagaminamos elektros energijos, ir yra lygi 6 % pasaulinės anglies dioksido. Todėl daug pasaulio energijos naudoti kaip LED apšvietimo technologija galės pereiti ilgą kelią, kad padėtų sumažinti anglies dvideginio išmetimą.

Tačiau šiuo atveju turi pasiimti tempą, "Philips" yra maždaug auga gyventojų bumas, urbanizacijos paspartinti ir pagerinti gyvenimo kokybę, palyginti su 2006 m., 2030 m, reikės papildomai 35 % apšvietimo poreikius. 2006 m. taip pat originalus "Philips" clarion skambutis primena facelift kai energiją taupančias lempas. Nuo to laiko, apšvietimą svarbu padėti sumažinti anglies pėdsaką tinkamai.

Klimato kaitos grupė ilgą laiką buvo skatinimas naudoti LED žibintai, nes tai yra vienas iš greičiausias ir efektyviausias būdas. Jis gali ne tik sumažinti anglies dvideginio išmetimą, bet taip pat sutaupyti dideles pinigų sumas. "Philips" apskaičiavo, kad visos lauko apšvietimą į LED facelift neleis 110 milijonų tonų anglies dioksido į atmosferą, o 2030 m. Išsaugoti 21 milijardo eurų (ekvivalentas apie 148.7 billion Yuan).

Vis dėlto šiam tikslui facelift vyriausybes skatinti politiką, ir išeiti iš mažiausios energijos sąnaudos ir neįprasti energiją taupančių lempų mechanizmas yra svarbūs, be to skatinti finansinių institucijų padėti finansuoti tokių programų yra taip pat svarbūs.

Be to, aukštos kokybės ryšių su visuomene yra ne tik apšvietimo energijos taupymo savybės taip pat labai svarbu. Modernius apšvietimo sprendimus, pvz., LED šviestuvas gali padėti sukurti patrauklią aplinką, labiau tinka naudoti mieste ir sukurti daugiau patrauklią ir dinamišką gyvenimo aplinką.