LED gatvės žibintai Palyginti Tradicinės HPS natrio gatvės lempa turi šiuos privalumus:

LED gatvių apšvietimas palyginkite tradicinę HPS natrio gatvio lemputę su šiais privalumais

1, energijos taupymas: LED šviesos šaltinio našumas pasiekė 110-120lm / W, bendras šviesos diodų apšvietimo efektyvumas nei aukšto slėgio natrio lempa; didelio galingumo LED šviesos šaltinis su didelio efektyvumo maitinimo šaltiniu, faktinis apšvietimo poveikis, išbandytas dabartiniu keliu naudojant aukšto slėgio natrį. Daugiau nei 60% energijos taupo, technologinė pažanga vis dar yra labai didelė erdvė. Su sparčiu LED efektyvumo didinimu, LED taupymas energija taupo rodo puikų potencialą.

2, geras spalvų atvaizdavimas: šviesos diodų šviesos spalva nei aukšto slėgio natrio lempa žymiai aukštesnė, LED spalvų perdavimo indeksas yra didelis (75 ~ 80), aukšto slėgio natrio spalvų perdavimo indeksas yra tik apie 23, vizualiniu psichologiniu požiūriu, pasiekti tą patį ryškumą, LED žiburiai, vidutinė šviesa gali būti sumažinta, nei aukšto slėgio natrio lempos daugiau nei 20%. Ir kelias atrodo šviesesnis, jaustis patogiau, vairuotojas jaučiasi saugesnis.

3 ilgas eksploatavimo laikas: šviesos diodų apšvietimas mažėja, šviesos trūksta mažiau nei 3%, 10 metų naudojimas vis dar atitinka kelių apšvietimo reikalavimus, o didelio slėgio natrio švino sumažėjimas - apie metus sumažėjo daugiau nei 30%, taigi , Šviesos diodų apšvietimas naudojant elektros energiją gali būti mažesnis už aukšto slėgio natrio lemputę, o jo veikimo laikas yra ilgesnis.

4, aplinkos apsauga: LED neturi kenksmingų metalų, tokių kaip gyvsidabris ir kiti sunkieji metalai, nesukels teršalų, kitaip nei aukšto slėgio natrio lempos ar metalo halogenų lempos, kelia pavojų aplinkai, kurią sukelia žala.

5, mažos priežiūros sąnaudos: dabartinis technologijų lygis ir bandymų rezultatų projekcijos, didelio galingumo LED šviesos šaltinis paprastai gali būti naudojamas 10 metų be pakeitimo, o tradicinis aukšto slėgio natrio lemputis bus keičiamas kartą per pusantrų metų, LED šviesos šaltinio naudojimas gali žymiai sumažinti priežiūros sąnaudas. Papildoma 6 spalvų temperatūra: LED gali atitikti įvairių spalvų temperatūros poreikius. Vidaus ir lauko spalvos temperatūros reikalavimai yra skirtingi. Namų apšvietimas ir komercinis apšvietimas nėra tas pats, kai kuriose parduotuvėse reikia naudoti alternatyvią LED baltą šviesą, kad jų gaminiai būtų madingesni ir patobulinti. Iš spalvos, kad atitiktų pirkėjų apetitą. Aukšto slėgio natrio lempos spalvos temperatūra yra per žema, žmonės depresija ir hipnozė nuotaika, vasaros geltona gali suteikti žmonėms šilumos jausmą.

7, didelis saugos faktorius: LED žibintai yra žemos įtampos gaminiai, žinoma, tai yra saulės šviesos diodų apšvietimas, pakankamai 12 V, LED lemputės maitinimas ar 220 V įtampa

Sveiki atvykę į jūsų užklausą sales@sxyhzm.com