Karšto pardavimo modulio tipas LED gatvės šviesos

Pradžioje didelio galingumo šviesos diodų LED šviestuvai ir labiau integruotos projektavimo, t. y. šviesos lukštais ir LED prietaisų gavosi ir uždengtas stiklu, todėl išlaikymas labai sunku, bet taip pat turi įtakos bendrą gyvenimo lempos, negali patenkinti LED technologijų plėtrą, nebūtų galima standartizuoti.

Gatvės šviesos šaltinio modulis yra spręsti šias problemas, pagrindine programa. LED žibintai tampa pagrindinės įmonės gamybos sprendimų.

Modulinė pašalinti lengvas montavimas, techninė priežiūra, pakeitimo ir kitų puikių funkcijų.

Yahua apšvietimo yra profesionalus LED gatvių produkto kūrimo, gamybos ir pardavimų viena aukštųjų technologijų įmonių, įmonės atsakingas asmuo, andquot; mūsų pačių sukurtą LED modulis šviesų gyvenimą iki 100 000 valandų, didesnis nei 150lm / W, spalvų perteikimo indeksas didesnis nei 70Ra, pasirenkama spalvos temperatūra 2700-7000 K šviesos - skleidžiantys 85 ° * 135 ° kampą.

Nuo techniniu požiūriu, LED apšvietimo produktų, pati teikia didelę reikšmę funkcinius tyrimus ir plėtrą, yra standartizuotą produktą, kuris yra pakeitimas, LED apšvietimo produktų, tradicinis apšvietimo sąlygos, būtinos.


Svarbiausias šio produkto yra pagrįstas objektyvo konstrukcija, dėl savo paviršiaus formos kaip balno formos, kad per gretimų sekcijų lygaus paviršiaus šviesos švitinimo sritis persidengia viena su kita, priėmimo vietoje daugiau vienodas, Geras apšvietimas.

LED modulis šviesos produktų buvo parduota pasaulyje naudoja ir buvo pripažinta pirkėjų, taip dalies klientų vertinimo LED moudle gatvės šviesos:


1, didelis šviesos efektyvumas, ekonominis energijos, produktas atitinka projekto reikalavimus;


2, produkto ekonomiškai, aukščiausios kokybės, energiją taupantys poveikis yra akivaizdus;


3, lempos su šviesos poveikis yra pranašesnis, kelių apšvietimo standartus, aukštos kokybės konfigūracija;


4, modulinės struktūros projektavimas, produkto galios naudojimo konfigūraciją nemokamai palengvinti atitikimo reikalavimus scenos apšvietimo galia;


5, vieno lęšio dizainas, vandeniui atsparus poveikis modulis;


6, šviesos šaltinio modulio ir vairavimo elektros atskyrimas, siekiant išvengti tarpusavio trukdžių;


7, aušinimo medžiaga aliuminio lydinių, tikras medžio yra tikėtinas, nebrangi;


8, žibinto montavimo patogumas, lengva priežiūra, paprasta operacija


9, produkto konfigūracija yra aukštos, stabilios efektyvumą, kainos ir kokybės santykis;


10, produkto paviršiaus apdorojimo efektyvumą, laikytis speciali aplinka, druska purškimo atsparumo