Kaip pasiekti LED gatvių apšvietimą?

Apšvietimas LED gatvių apšvietimas

Kaip nuolatinis srovės šaltinis, šviesos diodas gali būti aptemdytas savaime. "Srovė, pratekanti per LED lempos karoliukus, lemia šviesos išvestį." Jų ryškumą galima koreguoti paprasčiausiai kontroliuojant puslaidininkinės medžiagos sluoksnio energizing srovę, pritvirtintą prie pagrindo.

Šviesos diodas nemėgsta tradicinio šviesos šaltinio, apšviečia ir nekeičia šviesos diodų efektyvumo ir naudojimo. Tiesą sakant, apšvietimas gali sumažinti jų veikimo temperatūrą, taip prailginant šviesos diodo tarnavimo laiką.
Be to, šviesos diodų apšvietimo diapazonas yra platesnis nei kompaktinių liuminescencinių lempų ir didelės intensyvumo išlydžio lempos. Palyginti su kompaktiška fluorescencine lempa, nuo 10% iki 30% šviesos diodų (Amerikos elektrinių gamintojų asociacijos NEMA duomenys), didelio intensyvumo išlydžio lempa nuo 30% iki 60% (JAV apšvietimo produktų informacinės inžinerijos NLPIP duomenys), Šviesos diodas gali būti apšviečiamas, kad visas apkrovas būtų galima pasiekti mažiau kaip 1%.

Bet koks šviesos diodų įrenginys, jei norite pakeisti šviesos šaltinį arba šviesos diodų apšvietimą, turi turėti diską, kad gautumėte šviesos diodą. Kadangi šviesos diodai yra žemos įtampos nuolatinės srovės šaltiniai, šviesos diodai reikalauja, kad elektroninis vairuotojas konvertuotų kintamą maitinimą į tinkamą ir reguliuojamą nuolatinę srovę Šie diskai yra padalinti į du tamsos režimus. Impulso pločio moduliavimo (PWM) režimu srovė per šviesos diodą išsijungia labai aukštu dažniu, "dažniausiai kelis tūkstančius kartų per sekundę", o srovė per šviesos diodą yra lygi dabartiniam vidurkiui LED perjungimo cikle . Šviesos diodų įjungimas laiku gali sumažinti vidutinę srovę arba veiksmingą srovę, taip sumažinant šviesos diodo šviesumą.
PWM ir CCR turi savo privalumus ir trūkumus. PWM programa yra platesnė, apšvietimo diapazonas yra platesnis, šviesos gali būti 1% ar mažiau, o nepriklausomai nuo nominalios srovės, didžiausios srovės ar nulinio srovės šviesos diodų, gali išvengti spalvinimo balinimo. Kadangi PWM apšvietimas naudoja greitą įjungimą ir išjungimą, tam reikia daugiau sudėtingų ir brangesnių elektroninių įrenginių, kad generuotų pakankamai didelių dažnių srovės impulsų, kad žmogaus akis neužsikraustytų.
CCR apšvietimas yra efektyvesnis ir paprasčiausias, nes tam reikia daug paprastesnio ir pigesnio įrenginio. Skirtingai nuo PWM, CCR nesukuria elektromagnetinių trikdžių, kuriuos sukelia aukštos įtampos perjungimas. Be to, CCR leidžia vairuoti būti toliau nuo šviesos šaltinio, kuris yra naudingas šviesos šaltiniui pakeisti naudojant šviesos diodus arba kompaktiškas armatūras su ribotu vidine erdve. Tačiau CCR netinka tiems atvejams, kai tamsumo reikalavimas yra mažesnis nei 10%. "Esant labai mažoms dabartinėms sąlygoms, šviesos diodas negali tinkamai veikti, šviesos išvestis nestabili.