LED Highbay šviesos daugiausia naudojamas kokia vieta?

Įmontuojamos drabužių spintos highbay yra plačiai naudojami. tai jau nebėra išskirtinis profesionalų apšvietimą. Kaip LED kasybos lempa pagaminta žymiausių prekinių ženklų, nes Apšvietimas šviesos pagamintas LED kasybos lempa, našumas ir kaina turi akivaizdžių pranašumų. Tada dabartinis LED kasybos lempos daugiausia naudojamas kas vietoje? Tiesą sakant, ši problema liečia ir paklausė daug žmonių, nes dauguma žmonių don't know konkrečiam tikslui LED highbay lemputė. Čia jis tiesiog pasakė, kad problema, taikymo sritys.

Šiuo metu LED highbay lempų iš esmės yra naudojamos fabrikuose ir įmonėse, pramonės ir kasybos, naftos, chemijos gamykla ir kitose vietose daugiau, nes jo stiprus taikymo, greitkelio rinkliavos stočių, degalinių, prekybos centruose ir kitose vietose, taip pat gali būti naudojamas kaip visos arba dauguma šviesos apšvietimo priemones, ypač kai kurie potencialiai sprogios atmosferos zonose reikalauja daug LED didelės įlankos žibinto naudoti, bendrai naudoti arba daug vieta , iš esmės apimantis keletą augalų seminarai ir t. t., be parodų salėse, gimnazijos kaip apšvietimas, naudojami šiose vietose, dažnai matome LED kasybos lempa.

Bendrai naudoti LED highbay žibintai yra vietų, kurios reikalauja didelio ryškumo apšvietimas ir didelį plotą, taip, kad mes galime imtis paskatino pakeisti tradicinių E40 lempos laikiklis sąsaja požiūris į didesnio energijos efektyvumo, kai jų taikymas gali būti pačios įvairiausios.

Iš tiesų, didelis LED bay šviesos taikymo, yra daug vietų, galite naudoti, bet dabar rinka dar tik prasidėjo didės naudoti LED aukštos šviesos įlankos be vartotojo sukurtas jis, šiuo metu kai kuriose vietose galite naudoti LED HIGHBAY lempų, pavyzdžiui metro dirbtuvių, sandėlių, prekybos centrų šiose vietose nuo šviesos šviečiantys LED highbay lempų produktų santykinai daugiau.