LED ekrano apšvietimo efektyvumas ir pritaikymas

LED ekrano apšvietimas su vienodumo apšvietimu yra geras, ty didesnis, šviesos simetrija minkšta, taiki ir kitokia savybė, yra plačiai naudojama biure, mokyklose, ligoninėse, prekybos centruose, namuose ir kitais atvejais, tampa šviesos diodais tradicinių grotelių keitimo metu plokštė geriausias produktas.

Produkto išdėstymas

LED šviestuvai , įskaitant svarbios sistemos išdėstymą, difuzijos plokštę, šviesos kreiptuvo plokštę, lempų karoliukus, pavaros galią, aliuminio plokštę ir kitus komponentus.

1, rėmas: rėmo stiprumas paveikia patvarumą

Karkasas yra svarbi skydelio apšvietimo dalis, didelio intensyvumo sistema, kad paneuropiniai žiburiai būtų patvaresni. LED plokštės šviesos rėmas naudojant medžiagų skirtumus, šilumos efektyvumas nėra tas pats. Pagal statistiką, dabartinė skydo apšvietimo rėmo medžiaga daugiausia yra aliuminis, plienas, kompiuteris, A6063, aliuminis, plienas ir kitos medžiagos.

2, difuzijos plokštė: skirtumas tarp skirtingos šviesos pralaidumo medžiagos

Difuzijos plokštės vaidmuo yra apšviesti šviesos kreiptuvo plokštę, kad ji būtų išdėstyta simetriškai, bet taip pat vaidina neaiškias išvestis, svarbių medžiagų naudojimas yra akrilas, kompiuteris, PS ir tt.

Žinoma, akrilo šviesos pralaidumas 92%, PC 88%, PS greičiausiai taip pat 80%, akrilo šviesos pralaidumas yra didesnis nei kompiuteris, o išlaidos yra mažos, o jo anti-senėjimo efektyvumas yra silpnas; o kompiuterio medžiaga yra brangi, tačiau tvirtos anti-senėjimo tinkamos nuorodos.

3, šviesos kreiptuvo plokštė: didelis poveikis šviesos efekto plokštelei

Šviesos kreiptuvo plokštė veikia, norint nukreipti šviesą, nukreiptą lygiagrečiai šviesos sklaidos plokštele kryptimi, statmena šviesą pernešančia plokštele, o šviesą atspindintis šviesos kreiptuvo plokštelė prie skydo žibinto galinio paviršiaus atspindi reflekso popierius . Šiame procese, bet taip pat siekiant sumažinti šviesos mažėjimą, apskritai, šviesos kreiptuvo plokštės šviesos efektyvumas daugiausia priklauso nuo tinklo planavimo lygmens, po to pasirinkus lapą.

4, galia: nuolatinis srovės maitinimo modelis

LED lemputė turi dvi pavaros galios režimą, nuolatinį srovės maitinimą, šis modelis laikosi aukšto PF vertės iki 0,95, ekonomiškas; kitas yra pastovios įtampos su nuolatine srovės maitinimo šaltiniu, stabilios eksploatacinės charakteristikos, tačiau laikomasi mažų sąnaudų.

Produktų klasifikavimas

LED šviestuvai turi tiesiogines ir šonines šviesą skleidžiančias dvi kategorijas.

Šoninės panelės šviesa yra nedidelė, lengva įdėti į apyvartą ir lengviau transportuoti, lengvas brėžinys yra ne simetrija; Tiesioginis tipo skydelio apšvietimas yra turtingo ryškumo pranašumas, kainų kontrolė yra viršutinė, trūkumas yra ne sustabdyti akinimo, tamsios zonos, sunkus, santykinai nepatogu transportuoti ir išdėstyti.

Šoninės šviesos diodų ekrano lemputės, palyginus su tiesioginio tipo kaina, dėl šoninės spinduliuojančios šviesos diodų lemputės technologijos yra santykinai didelės, o tai lemia šviesą skleidžiančio gaminio išdėstymo pusę, šonines šviesą išskleidžiančias LED lemputes, o ne tiesioginį įgūdžiai ir procesai Turi būti dideli, todėl produkto derlius ir produktų vienodumas yra sunkiau kontroliuojami.

Produkto privalumas

LED šviestuvas turi labai minkšto apšvietimo metodą, dabar dažniausiai naudojamą šviesos metodo pusę, šviesos spinduliuojanti šviesa kūne yra labai simetriška, todėl šviesa nėra apakinta. Naudokite visose srityse, gali būti naudinga pašalinti blizgesį.

mes turime gerą kainą LED panel light Sveiki atvykę į savo iqnuiry: sales@sxyhzm.com