Metro/metro LED apšvietimo tiekėjas-Yahua apšvietimas

Aukštos kokybės LED apšvietimo stabilią ir patikimą yra labai svarbus. Kaip užtikrinti mūsų visų led lemputė turi geras šilumos atmetimo?

1. mirti liejimo didelio grynumo aliuminio lydinio korpusas ir bendrą litų šviesos apdorojimo technologija, siekiant užtikrinti gerą vėsinimo poveikį, mažinant veiksmingai naudoti LED šviesos metu mažėja.

2. siekiant užtikrinti patikimumą iš paskatino šaltinis, mes adoptec importuojami lustai, didelis šviesos efektyvumas, ilgą gyvenimą, gerą stabilumą, patikimumą; Šviesos kūną su aukštos kokybės LED aušinimo pagrindinė medžiaga, anti-oksidacijos, korozijos korozijos, gera šiluminė varža, anti-elektromagnetinių trukdžių. Kokybės kontrolės, griežtai laikantis nacionalinių standartų gamybos ir bandymo gamyklą, pasirinkite nacionalinės elektros šviesos šaltinio kokybės priežiūros ir kontrolės centro ir kitų autoritetingų nacionalinių tyrimų agentūrų, ar trečiųjų šalių bandymų ir sertifikavimo siekiant užtikrinti produktų saugą ir patikimumą.

Tai verta paminėti, jog metro apšvietimas, priklausančių programų aplinkoje yra sudėtingas ir išbandyti technologijų rinkos segmentuose, dauguma projektų pereiti per pakartotinius ištaisyti priėmimo savininkas. Manome, kad geriau gamybos koncepcijos ir turtingu paveldu, LED apšvietimas, visi metro LED apšvietimo projekto visi vienu metu per priėmimo ir tvirtinimo turi metro.

LED energiją taupančios lemputės, stabilumas, ilgaamžiškumas, pažangios kontrolės nepakartojama pranašumų tradicinis apšvietimo ir LED charakteristikos stiprus žemės drebėjimas yra labai tinka metro veiklos aplinką. Bet vidaus esamą metro tinklą, tik keletą eilučių naudoti LED apšvietimas, dauguma kitų naudoti tradicinius apšvietimas, LED apšvietimo rinka galimą metro galima apibūdinti kaip gana didelis.