Kas yra aukštos kokybės tunelių šviestuvai?

Kas yra aukštos kokybės tunelio žiburiai?

Tunelio apšvietimas kaip ypatinga aukšto lygio kelio dalis, kai transporto priemonė į naują tunelį, iš naujo tunelio ir iš jos, nauji optiniai tunelio žiburiai lemia procesą, bus keletas vizualių problemų.

Tunelio lempos korpuso pasirinkimas iš didelio stiprio, gero kietumo lydinio aplinkosaugos medžiagų, skaidrios detalės sustiprinti grūdintą stiklą, dulkių, vandeniui atsparios, korozijai atsparios rūdys. Daugiakanalė antivibracinė konstrukcija ir aukštųjų technologijų paviršiaus danga, įvairūs artimai aukšto dažnio aukšto dažnio vibracija neturi įtakos žibintams, dirbtuvėse, ant kelių, geležinkelių ir kitų aukštų dažnių vibracijos ir drėgmės, temperatūros aplinka, ilgalaikis stabilus darbas.

Šviesos efektyvumas, didelio intensyvumo dujų išlydžio lempos pasirinkimas kaip šviesos šaltinis, didelis šviesos efektyvumas, ilgaamžiškumas ir skirtingų veidrodžių naudojimas gali pasiekti daugiafunkcinį apšvietimą; ir švelninant, nepadarys apakinimo ar kitokio nepatogumo. Balasto pasirinkimas šilumos apsaugos technologijos, siekiant užtikrinti, kad lempa veiktų. Importuota didelio grynumo veidrodėlio anoduota aliuminio veidrodinė medžiaga ir tiksli šviesos paskirstymo koncepcija, galios koeficientas didesnis kaip 0,9, atspindi didelio efektyvumo, gero šviesos perdavimo, energijos taupymo ir aplinkos apsaugos.

Tunelio šviesa, turinti didelį šviesos efektyvumą, ilgaamžiškumas ir kt., Tuneliams, dirbtuvėms, dideliems sandėliams, degalinėms, vietoms, metalurgijai ir įvairiems gamykloms, statyboms ir kitoms vietoms. Dėl savo pasirinkto didelio intensyvumo dujų išlydžio lempos, kaip šviesos šaltinio, galima naudoti su skirtingais atšvaistais, gali pasiekti daugiafunkcį apšvietimą. Ar minkština gydymą, žmonės nenaudoja apakinimo ar kitokios diskomforto reakcijos. Balasto terminės apsaugos technologija, užtikrinanti, kad lempa veiktų. Importuotas didelio grynumo veidrodis su aliuminio anoduota medžiaga dengia veidrodį ir tiksliai paskirsto šviesos dizainą, galios koeficientą didesnis kaip 0,9, atspindi didelio efektyvumo, gero šviesos perdavimo, energijos taupymo ir aplinkos apsaugos.